Oferta archiwalna

Rowery Holenderskie marki Batavus Damskie Męskie wysyłka cały kraj !

Oferta archiwalna

1 000,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Rowery Kielce, Holenderskie Kielce, marki Kielce, Batavus Kielce, Damskie Kielce, Męskie Kielce, wysyłka Kielce, cały Kielce, kraj Kielce

rower Kielce, sport Kielce, Kielce

Więcej szczegółowych zdjęć danych modeli i ich ceny, opisy, znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu którego adres znajduje się poniżej :ROWEROWAHOLANDIA
Cena 1000 zł dotyczy roweru męskiego z ostatniego zdjęcia.
Rowery przechodzą przegląd w profesjonalnym serwisie. Każdy nasz rower jest sprawdzony, po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany. Od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem nowych i używanych rowerów z Holandii. Wszystkie nasze rowery pochodzą z legalnego źródła, ze współpracujących z nami sklepów, hurtowni i serwisów. Kupując u nas rower masz pewność, że jest on w 100% bezpieczny i sprawny.


Rowery używane posiadają normalne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach. Zdjęcia są robione przez nas i przedstawiają prawdziwy stan roweru.
Zapraszamy do testowania rowerów w naszym sklepie, poniżej adres:


61-007 Poznań


ul. Główna 30a.


Godziny otwarcia dostępne są na stronie


ROWEROWAHOLANDIA
Na miejscu większy wybór rowerów.
Sprzedajemy rowery holenderskie już od 2012 roku
Największy sklep z rowerami holenderskimi w Polsce.
Wysyłka roweru to koszt jedynie 40 zł !
Odwiedzając naszą stronę ROWEROWAHOLANDIA oraz sklep stacjonarny mają Państwo gwarancję, że znajdą najbardziej komfortowe i wygodne jednoślady, które dzięki swojej jakości posłużą wiele lat. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, a także może liczyć na profesjonalne doradztwo, albowiem jesteśmy tu po to, aby decyzja o zakupie nie była pochopna, a zakupiony rower przynosił same korzyści.
Kupując u nas macie Państwo pewność wyboru sprzętu zadbanego, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.


W sezonie gwarantujemy duży wybór i stałe dostawy!
Przygotowując rower do wysyłki demontujemy przednie koło, odkręcamy pedały oraz przekręcamy kierownice w bok. Pozwala to w praktyczny sposób zminimalizować koszty wysyłki. Produkt jest lepiej zabezpieczony przed uszkodzeniem. Żaden ważny szczegół mający wpływ na bezpieczeństwo nie zostaje przez nas pominięty. Rowery są wysyłane w specjalnych kartonach zamówionych na wymiar.
Zapraszamy na stronę :
Ważne do: 2019.07.27, wyświetleń: 179

nr ogłoszenia: 19180