Oferta archiwalna

Rowery Holenderskie marki Batavus Damskie Męskie wysyłka cały kraj !

Oferta archiwalna

1 000,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


rower Kielce, sport Kielce, Kielce

Więcej szczegółowych zdjęć danych modeli i ich ceny, opisy, znajdziecie Państwo na stronie naszego sklepu którego adres znajduje się poniżej :ROWEROWAHOLANDIA
Cena 1000 zł dotyczy roweru męskiego z ostatniego zdjęcia.
Rowery przechodzą przegląd w profesjonalnym serwisie. Każdy nasz rower jest sprawdzony, po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany. Od wielu lat zajmujemy się sprowadzaniem nowych i używanych rowerów z Holandii. Wszystkie nasze rowery pochodzą z legalnego źródła, ze współpracujących z nami sklepów, hurtowni i serwisów. Kupując u nas rower masz pewność, że jest on w 100% bezpieczny i sprawny.


Rowery używane posiadają normalne ślady użytkowania widoczne na zdjęciach. Zdjęcia są robione przez nas i przedstawiają prawdziwy stan roweru.
Zapraszamy do testowania rowerów w naszym sklepie, poniżej adres:


61-007 Poznań


ul. Główna 30a.


Godziny otwarcia dostępne są na stronie


ROWEROWAHOLANDIA
Na miejscu większy wybór rowerów.
Sprzedajemy rowery holenderskie już od 2012 roku
Największy sklep z rowerami holenderskimi w Polsce.
Wysyłka roweru to koszt jedynie 40 zł !
Odwiedzając naszą stronę ROWEROWAHOLANDIA oraz sklep stacjonarny mają Państwo gwarancję, że znajdą najbardziej komfortowe i wygodne jednoślady, które dzięki swojej jakości posłużą wiele lat. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie, a także może liczyć na profesjonalne doradztwo, albowiem jesteśmy tu po to, aby decyzja o zakupie nie była pochopna, a zakupiony rower przynosił same korzyści.
Kupując u nas macie Państwo pewność wyboru sprzętu zadbanego, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.


W sezonie gwarantujemy duży wybór i stałe dostawy!
Przygotowując rower do wysyłki demontujemy przednie koło, odkręcamy pedały oraz przekręcamy kierownice w bok. Pozwala to w praktyczny sposób zminimalizować koszty wysyłki. Produkt jest lepiej zabezpieczony przed uszkodzeniem. Żaden ważny szczegół mający wpływ na bezpieczeństwo nie zostaje przez nas pominięty. Rowery są wysyłane w specjalnych kartonach zamówionych na wymiar.
Zapraszamy na stronę :


Ważne do: 2019.07.27, wyświetleń: 123

nr ogłoszenia: 19180