Oferta archiwalna

Rowerek biegowy dla dzieci Yedoo TooToo

Oferta archiwalna

549,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Sport Kielce, Turystyka Kielce, Rowery Kielce

TuuuTuuu! Z drogi! Jaaadę! Rowerek biegowy Yedoo TooToo zaskoczy Cię nie tylko kolorystyką, ale również tym, jak szybko Twoje dziecko go polubi. Odległości przestaną być problemem, podobnie, jak późniejsze przejście na rower. Mimo że TooToo ma stalową ramę, waży zaledwie 3,7 kg dzięki aluminiowej kierownicy, kołom i innym lżejszym elementom.


Rowerek biegowy Yedoo TooToo wyróżnia się ponadstandardowym wyposażeniem, do których bezspornie należą łożyskowe stery charakteryzujące się płynnym chodem, długą żywotnością i możliwością instalacji blokad chroniących przed przekręceniem kierownicy. Blokady te wyznaczają bezpieczny kąt skrętu. Dzięki nim koło nie znajdzie się w pozycji, która mogłaby nagle zablokować jazdę i spowodować poślizg rowerka, a w gorszym wypadku uderzenie kierownicą w brzuch.


Bezpieczeństwo poprawiają również elementy odblaskowe i dziecięcy hamulec V z aluminiową dźwignią, która pracuje lekko, a jej rozmiar jest przystosowany do małych rączek. Dziecko łatwo do niej dosięgnie, a lekka praca umożliwi szybkie i skuteczne zatrzymanie przy każdej pogodzie. Rowerek ma specjalnie ukształtowane siodełko, ułatwiające ruch nóg. Sztyca jest umieszczona na ramie pod pewnym kątem, aby po podwyższeniu siodełka zwiększyła się również przestrzeń między siodełkiem a kierownicą, a młody cyklista, który już dawno wyrósł z butów, spodni i koszuli, wciąż miał dość miejsca.


Rowerek biegowy Yedoo TooToo spełnia normy bezpieczeństwa ČSN EN71-1 i EN71-3 według laboratoriów badawczych SZÚ, s.p. i  TZÚS, s.p.Ważne do: 2019.07.29, wyświetleń: 162

nr ogłoszenia: 19328