Oferta archiwalna

Przyłącza-sieci wody i kanalizacji od projektu do realizacji

Oferta archiwalna

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne


Przyłącza-sieci Kielce, wody Kielce, kanalizacji Kielce, projektu Kielce, realizacji Kielce

usługi Kielce, budowa Kielce, pozostałe usługi Kielce

Firma specjalizuje się w zakresie realizacji budowy sieci jak i przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych zarówno do domów jednorodzinnych, na terenach osiedlowych a także innych obszarach wymagających podłączenia instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.
osiadamy własny bogaty park maszynowy, który umożliwia działania na własnym niewypożyczonym sprzęcie, co gwarantuje zachowanie rzetelnego wykonania prac.  W firmie zatrudnieni są specjaliści z długoletnim doświadczeniem, co pozwala nam na podejmowanie się inwestycji, których często inne przedsiębiorstwa nie są w stanie sprostać. Nie straszne nam są także tereny podmokłe. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, jakim jest system igłofiltrów wraz z pompami odwadniającymi. Dzięki tym urządzeniom możemy wykonywać podłączenia w podmokłych terenach. W naszym parku maszynowym znalazł się również pojazd inspekcyjny, dzięki któremu możliwa jest wizja kanałów poprzez wprowadzenie kamery, która daje możliwość diagnozy i weryfikacji uszkodzonych odcinków na instalacjach kanalizacyjnych.

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie inwestycji od projektu po realizację budowy sieci, przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Dzięki temu unikniecie Państwo mnóstwa biurokratycznych procedur, jakie trzeba przeprowadzić w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji, Zarządzie Dróg i Transportu, Ośrodku Geodezji i w wielu innych urzędach.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kompleksowym i rzetelnym wykonaniem wyżej wymienionych inwestycji zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. 

Ważne do: 2019.07.29, wyświetleń: 238

nr ogłoszenia: 19358