Oferta archiwalna

Szukanie Wody - Poszukiwania Wody pod studnie – 100% Profesjonalnie

Oferta archiwalna

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne


Szukanie Kielce, Wody Kielce, Poszukiwania Kielce, Wody Kielce, studnie Kielce, 100% Kielce, Profesjonalnie Kielce

usługi geofizyczne Kielce, badania geofizyczne Kielce, tomografia eletrooporowa Kielce

Szukanie Wody - Poszukiwania Wody pod studnie - Teren całego KrajuPotrzebujesz własnego darmowego ujęcia wody na działce.


Zastanawiasz się, w którym miejscu wyznaczyć najlepszą lokalizację studni głębinowej.


Nasza firma pomoże Ci w tym bez problemu i to za przysłowiowe „grosze”.
Jesteśmy firmą działającą w branży geofizycznej od ponad 25 lat, choć w dzisiejszych czasach doświadczenie to nie wszystko, co odróżnia nas od konkurencji, ponieważ największą zaletą naszej firmy jest najnowocześniejsze zaplecze sprzętowe dostępne obecnie na rynku światowym oraz to, co chyba w obecnych czasach jest także bardzo ważne - cena usług naszej firmy, która dopasowana jest na każdą kieszeń naszych klientów – To jest właśnie nasz „klucz do sukcesu”
Motto naszej Firmy:


Dla nas nie ma znaczenia gdzie szukamy, bo dla nas znaczenie ma to, by zlokalizować dla was źródło wody.
Nasze badania geofizyczne metodą tomografii elektrooporowej z wykorzystaniem najnowszych urządzeń geofizycznych pozwalają nam zbadać grunt nawet do głębokości 1200m w głąb , z jednoczesnym rozpoznaniem struktury poszczególnych warstw oraz określenie głębokości występowania największych zasobów wody.
Badania geofizyczne to najlepsze rozwiązanie przed przystąpieniem do wiercenia studni gdyż jest to metoda, która oszczędza czas i pieniądze oraz udziela odpowiedzi na takie pytania jak: na jakiej głębokości występuje woda oraz szacowana jej ilość. Badania geofizyczne przeprowadzamy różnymi metodami geofizycznymi przy zastosowaniu urządzeń grawimetrycznych, urządzeń elektrooporowych, sejsmicznych, magnetycznych czy też georadarowych. Bezpośrednio po wykonaniu naszych pomiarów udostępniamy wstępne wyniki badań, a kompletne opracowanie geofizyczne wraz z przekrojami geofizycznymi z dokładną lokalizacją miejsc odwiertów wysyłamy pocztą elektroniczną w ciągu 1-2 dni.
Ceny większości naszych usług pomiarowych rozpoczynają się od kwoty 500 zł + koszt dojazdu. Minimalna szerokość działki, na której jesteśmy w stanie wykonać pomiary to zaledwie 10m. Tego typu pomiary wykonujemy także na szerokości zaledwie 0,5m (pomiary punktowe) przy użyciu urządzenia o nazwie grawimetr, lecz musimy tu zaznaczyć, iż tego typu usługa nie należy już do najtańszych.
Badania wykonujemy na terenie całej Polski w najniższych cenach w kraju.
Ważne do: 2019.12.01, wyświetleń: 292

nr ogłoszenia: 20614