Oferta archiwalna

Teczki ofertowe wizytówki gratis i inne usługi drukarskie

Oferta archiwalna

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Teczki Kielce, ofertowe Kielce, wizytówki Kielce, gratis Kielce, inne Kielce, usługi Kielce, drukarskie Kielce

Teczki ofertowe są doskonałym gadżetem. Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający do innych materiałów ofertowych. Teczki ofertowe posiadają w swej budowie specjalne miejsce na włożenie wizytówki, co w połączeniu z innymi produktami takimi jak: papier firmowy, notesy reklamowe stanowią pełen wartościowy pakiet reklamowy. Teczki firmowe ofertowe są najczęściej zamawianym produktem.

Dodatkowo nasze teczki można zaopatrzyć w gumkę (wymaga odrębnej wyceny), co niejednokrotnie może mieć znaczenie dla osób przechowujących większą ilość dokumentów.

Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu druk produktu teczki reklamowe i teczki firmowe w nakładach już od 50 egz. Praktyka wskazuje, że niejednokrotnie zapotrzebowanie na wyższe nakłady teczek zgłaszają duże i bardzo duże firmy. Tylko u nas zamówicie Państwo nakład, który będzie odpowiedni.
PROMOCJA. Aktualnie do każdego zamówienia na teczki ofertowe przy nakładzie 250 egz. i więcej dodajemy zupełnie GRATIS pakiet 250 egz. wizytówek jednostronnych Premium z laminowaniem matowym. Napisz teraz: [dane kontaktowe niedostępne].pl

[dane kontaktowe niedostępne]-media.com.pl/teczki-ofertowe-reklamowe/

Wiele innych usług z zakresu druku i gadżetów reklamowych znajdziesz pod adresem:
[dane kontaktowe niedostępne]-media.com.pl/


Ważne do: 2019.09.03, wyświetleń: 218

nr ogłoszenia: 20616