Oferta archiwalna

Teczki ofertowe wizytówki gratis i inne usługi drukarskie

Oferta archiwalna

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Teczki ofertowe są doskonałym gadżetem. Doskonale sprawdzają się jako element uzupełniający do innych materiałów ofertowych. Teczki ofertowe posiadają w swej budowie specjalne miejsce na włożenie wizytówki, co w połączeniu z innymi produktami takimi jak: papier firmowy, notesy reklamowe stanowią pełen wartościowy pakiet reklamowy. Teczki firmowe ofertowe są najczęściej zamawianym produktem.

Dodatkowo nasze teczki można zaopatrzyć w gumkę (wymaga odrębnej wyceny), co niejednokrotnie może mieć znaczenie dla osób przechowujących większą ilość dokumentów.

Jako jedni z nielicznych oferujemy Państwu druk produktu teczki reklamowe i teczki firmowe w nakładach już od 50 egz. Praktyka wskazuje, że niejednokrotnie zapotrzebowanie na wyższe nakłady teczek zgłaszają duże i bardzo duże firmy. Tylko u nas zamówicie Państwo nakład, który będzie odpowiedni.
PROMOCJA. Aktualnie do każdego zamówienia na teczki ofertowe przy nakładzie 250 egz. i więcej dodajemy zupełnie GRATIS pakiet 250 egz. wizytówek jednostronnych Premium z laminowaniem matowym. Napisz teraz: [dane kontaktowe niedostępne].pl

[dane kontaktowe niedostępne]-media.com.pl/teczki-ofertowe-reklamowe/

Wiele innych usług z zakresu druku i gadżetów reklamowych znajdziesz pod adresem:
[dane kontaktowe niedostępne]-media.com.pl/


Ważne do: 2019.09.03, wyświetleń: 151

nr ogłoszenia: 20616